Gipuzkoako Foru Aldundiko logoa

Hzkuntzak

Letra tamaina

Lege Oharra

Hemen zaude: Hasi > Uliazpi > Zentroak > Helbide eta telefono guztiak

Helbide eta telefono guztiak


 

Donostia
Bulegoak

Oihenart, 2 bajo
20018 Donostia • Gipuzkoa
Teléfonoa: 943 005 090
Faxa: 943 005 096
Email: uliazpi@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi :

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 580610, 4795938
  • +43° 18' 36.28", -2° 0' 26.32"

Donostia
Donostia Zentroa

Ategorrietako Galtzara Zaharra, 95
20.013 Donostia • Gipuzkoa
Teléfonoa: 943 288 500
Faxa: 943 287 355
Email:donostia@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi:

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 584117, 4797459
  • +43° 19' 24.20", -1° 57' 49.85"

Donostia
Ategorrieta Zentroa

José Elósegui etorbidea, 22
20.013 Donostia •
Gipuzkoa
Telefonoa: 943 293 800
Faxa: -
Email: ategorrieta@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi:

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 584672, 4797232
  • +43° 18' 36.28", -2° 0' 26.32"

Eibar
Egogain Zentroa

Legarre, 8
20.600 Eibar •
Gipuzkoa
Telefono: 688 880 291
Faxa: -
Email:egogain@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi:

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 542476, 4781743
  • +43° 19' 24.20", -1° 57' 49.85"

Zizurkil
Fraisoro Zentroa

Fraisoro Finka, z/g
Posta Kutxatila 126 -
20.150 Zizurkil • Gipuzkoa
Teléfonoa: 943 691 143
Faxa: 943 692 078
Email: fraisoro@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi:

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 576806, 4782323
  • +43° 11' 16.42", -2° 3' 22.02"

Hondarribia
Zubieta Zentroa

Zubieta Finka, z/g
Posta kutxatila 199
20.280 Hondarribia • Gipuzkoa
Teléfonoa: 943 640 900
Faxa: 943 642 280
Email: zubieta@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi :

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 596372, 4800364
  • +43° 20' 53.06", -1° 48' 43.98"

Bergara
Dr. Zubillaga Zentroa

Toki Eder Plaza, 1 zk.
20.570 Bergara • Gipuzkoa
Teléfonoa: 943 769 787
Faxa: 943 769 797
Email: zubillaga@gipuzkoa.eus

Mapa ikusi :

1:5000 web Google maps España
GPS
  • ED50/UTM 30: 547732, 4773734
  • +43° 6' 46.66", -2° 24' 52.62"

Lege Oharra

Gipuzkoako Atariaren logoa, gipuzkoa.eus